Görüntülemekte sorun mu yaşıyorsunuz? Buraya tıklayarak Online Görüntüleyebilirsiniz
your logo text here
Twitter LinkedIn Google Plus Facebook Pinterest

Aksesuar ve Dekoratif Led Aydınlatma Çözümleri

KORUMA - TASARIM - ESTETİK

Led Kanalı ve Profilleri şimdi çok uygun fiyatlarla

Uygulama kolaylığı sunan Alüminyum Led Kanal/profillerimiz ile dekoratif ve aydınlatma amaçlı uygulamalarınıza estetik bir görünüm sunarken aynı zamanda led'lerinizin soğumasını sağlar.Farklı ışık geçirgenliğine sahip ön flexi kapaklar ve montaj kolaylığı sunan tıpaları mevcuttur.Yüzlerce faklı uygulama seçeneği sunan Alüminyum kanal profillerimiz ile müşterilerinize güvenilir tasarımlar yaratabilirsiniz.Pratik kullanım,hızlı tedarik,kaliteli hammadde,Homojen ışık dağılımı ve çıkışı sunan kaliteli flexiler.

rule

 
rule
Klasik Model Led Kanal/Profil 200cm
Led Go® Klasik Model Led Kanal/Profil 200cm
Klasik modelimizde zemine montaj kolaylığı için taban ve yanaklar düz bırakılmıştır.Derinliği arttılarak ledlerin dip kısımda bulunması ve Ön flexi modellerinin oval bırakılması sayesinde farklı ışık tasarımları yapılabilir,estetik görünümüyle tüm ortamlara uyum sağlayacaktır.
Continue Reading
rule
Slim Model Led Kanal/Profil 200cm
Led Go® Slim Model Led Kanal/Profil 200cm
Soğutma yüzeyi arttırılmış gövde yapısı özellikle Ledbar ürünlerinizin daha hızlı soğumasını ve uzun ömürlü olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.Oval üst flexi yapısı tasarımlarınıza estetik katar.Derinliği azaltılan bu modelimiz dar alan uygulamalarınız için güvenilir bir çözüm sunar.
Continue Reading
rule
D-Tipi Model Led Kanal/Profil 200cm
Led Go® D-Tipi Model Led Kanal/Profil 200cm
Genellikle mobilyacılık sektörünün ihtiyaçlarına göre tasarladığımız bu fonksiyonel modelimiz oyuk açılan derinlik verilen yuvalara oturur ve kenar kısımlarda oluşan boşluk ve pürüzlerin görünmesini engelleyen kanatçık yapısına sahiptir.Flat (düz) hale getirilen üst flexi yapısı zeminle bütünleşik bir görünüm ortaya çıkarır.
Continue Reading
rule
O-Tipi Led Kanal/Profil
Led Go® O-Tipi Led Kanal/Profil
Dış ortam uygulamalarında ortaya çıkan sorunlar göz önüne alınarak üretilen bu modelde yağmur,su ve kar gibi sıvı girişlerine karşı güçlendirilmiş bir yapı bulunmaktadır.Gövdeye Sıkıca geçmesini sağlayan dayanıklı üst flexi ve oval yan gövde tasarımı her türlü su temasının gövde üzerinden atılmasını sağlar.Güçlendirilmiş Alüminyum gövde ve Fleksiden oluşur.Yan kapaklar sızdırmazlığı arttıracak özellikte hazırlanmıştır.*Ek koruma tedbirleri ile beraber
Continue Reading
rule
rule
your logo text here
Twitter LinkedIn Google Plus Facebook Pinterest
Listeye ekle / Listeden çıkar

1 Mayıs 2015 tarihinde yürürlüğe girmiş olan 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanuna göre; "Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onay alınmak suretiyle gönderilebilecektir”. Aşağıda bulunan "Listeden çıkar" butonuna tıklamamanız halinde yasa gereğince izin verdiğiniz kabul edilecektir. Bu e-posta tarafınıza ledgogroup.com tarafından oluşturulan üye veritabanına kayıtlı olduğunuz için Led Group tarafından gönderilmiştir.Bu e-postayı almak istemiyorsanız Listeden Çıkar'a tıklayınız.
Her hakkı saklıdır. Ofis : Hikmet Sok. No:3/A D:1 34310,Avcılar/İSTANBUL TÜRKİYE info@ledgogroup.com

copyright © Led Group Led Lighting Solutions 2013 - Created by LED GO ®