HAKKIMIZDA

Sihirli ışıkla,değişim başlıyor…
Enerjiden tasarruf ederken ödün vermeyin.
LED GO markasıyla üretim yapan firmamız ülkemizde ve tüm dünyada sürekli gelişme gösteren led aydınlatma sektörünün ihtiyaç ve beklentilerinin en iyi biçimde karşılayacak kaliteli,çağdaş led aydınlatma ürünleri üretmek amacıyla kurulmuştur.
Tasarımlarımızda kolay uygulanabilirlik ve çok çeşitlilik ön planda tutulmuş,led’in kusursuz ışığını estetik ve fonksiyonellikle birleştirecek onlarca seçenek sunulmuştur.
Led Group kurulduğu 2009 yılından itibaren yüksek  kalite ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.Buna paralel olarak teknolojiye sürekli yatırımlar yaparak kendisini geliştirmiştir.
Aydınlatma sektörü Türkiye’de ve dünyada hızla büyümektedir. Led Group olarak büyüyen bu pazardaki payımızı sürekli artırmayı ve yenilikçi ürünlerle sektörü yönlendirip, yeni bakış açıları kazandırmayı hedeflemekteyiz.
Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, daha kaliteliyi, daha az maliyetle temin etmek, insana ve çevreye değer vermek , iç ve dış paydaşlar ile sürekli, etkin ve pozitif iletişim sağlamak, ürün ve hizmet pazarlamasında yenilikçi uygulamalar geliştirmektir.
Doğru ürünler ancak sürekli bir araştırma-geliştirme sürecinden geçerek oluşur.Her zaman daha yenisini bulmak ve müşteriye sunmak için azami dikkatle ve gayretle çalışıyoruz.Her geçen gün artan ürün çeşidimizle sektöre yepyeni bir soluk getirmenin heyecanı içerisindeyiz.Sizlere çok özel ürünler sunmak için çalışıyoruz….
ledgo_12