FSL-B-20W Forklift Güvenlik Işığı – 20W

Bu LED uyarı ışığı, güvenlik uyarıları sağlamak için ağırlıklı olarak forkliftlerde kullanılır. Bu ışığı satın alan müşterilerimiz genellikle 5~10 tonluk forkliftlerde kullanır ve ön ve arkaya monte eder.

FSL-B-10W Forklift Güvenlik Işığı – 10W

Forkliftin önüne ve/veya arkasına monte edilen mavi projektörler, bir forklift yaklaşırken yayaları uyarır. İşçiler siz daha köşeyi dönmeden makinenin geldiğini görebilir. Işıklar, forkliftin yaklaşık 5 metre önüne veya arkasına parlak mavi bir ışık yansıtır. Mavi nokta, makinenin üstüne 2-2,5 metre yüksekliğe kolayca monte edebileceğiniz bir güvenlik ışığıdır.

FSL-45W Forklift Güvenlik Işığı – 45W / 45W

Bu LED uyarı ışığı, güvenlik uyarıları sağlamak için ağırlıklı olarak forkliftlerde kullanılır. Bu ışığı satın alan müşterilerimiz genellikle 7~20 tonluk forkliftlerde kullanır ve ön ve arkaya monte eder.

SAFETY BAR SUPER HP EVO-Vinç Güvenlik ışığı – 98W / 80W

Güvenlik Çubuğu SUPER HP EVO, yüksek yüksekliklere monte edilen endüstriyel vinçlerin ve aydınlık ortamlarda güvenlik aydınlatması için tasarlanmış, özellikle gürültülü ortamlarda vinç operatörünün ve çevredeki genel çalışanların güvenliğini artırmak için ideal olan LED endüstriyel lambadır. 

SAFE-40 Vinç Güvenlik ışığı – 40W / 32W

SAFE 40 serisi, özellikle yüksek sıcaklıklı ortamlar, büyük miktarda toz ve çalışma alanlarının güvenliğinin garanti altına alınması gereken her yer için uygundur.Diğer herhangi bir sinyalizasyon sistemiyle karşılaştırıldığında, bu sistem parlak ışıklı ortamlarda veya her zaman toz ve kirle kaplı yüzeylerde bile açıkça görülebilir.

TPB-140 Vinç Güvenlik Işığı – 140W

Bu uyarı ışığı saha şartlarında olası güvenlik sorunlarını engellemek için vinç üzerine takılmak suretiyle kullanılır.Vinç altında bulunabilecek çalışanların uyarı ışığını görmelerini ve güvenli alana geçmelerini sağlar.20m mesafeye kadar etkilidir.Noktasal veya bariyer şeklinde ışık seçenegi mevcuttur.

3W Ankastre LED Spotlar,10-30V DC ,On-Off (Beyaz-Krom-Ahşap Kaplama)

Tekne,Karavan,Mobil Arac ve Pano aydınlatmaları gibi düşük voltaj ile çalışan alanların aydınlatılması için geliştirildi.10-30V DC çalışma aralığı,Açma-Kapama Düğmesi ile Kolay Ulaşım.3W gücü ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Yerli Üretimdir.

6W Ankastre LED Spotlar,10-30V DC,On-Off (Beyaz-Krom-Ahşap Kaplama)

Tekne,Karavan,Mobil Arac ve Pano aydınlatmaları gibi düşük voltaj ile çalışan alanların aydınlatılması için geliştirildi.10-30V DC çalışma aralığı,Açma-Kapama Düğmesi ile Kolay Ulaşım.6W gücü ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Yerli Üretimdir.

Led Go®BAN Serisi Led Yüksek Tavan Armatürleri IP66,(150-300W)

Yeni IP66 koruma sınıfına sahip,Yüksek Performanslı,Uzun Ömürlü LED Yüksek Alan Projektör, 150-300W arası seçenekleri ile Üst seri bir Üründür.

Led Go®A-MAXI Serisi Led Projektörler,IP66 (300-400-500W)

Yeni IP66 koruma sınıfına sahip,Yüksek Performanslı,Uzun Ömürlü LED Projektör,300-400-500W arası seçenekleri ile